طراحی اختصاصی وردپرس

طراحی اختصاصی وردپرس، باعث تفاوت و تمایز شما در بین باقی سایت ها خواهد شد، ما برای شما سایت را به صورتی کاملا اصولی بهینه سازی و شخصی سازی می کنیم.
قالب های آماده وردپرسی در سایت های زیادی استفاده شده و تمایز خاصی در سایت شما ایجاد نمی کند، استفاده از طراحی اختصاصی وردپرس باعث دادن شخصیت خاص به وبسایت، کسب و کار و برند شما خواهد شد همه اینها در کنار این موضوع که خواهید توانست با سایت وردپرسی خود امکانات خاص و ویژه نیز داشته باشید که در ادامه متن به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

چرا باید از طراحی اختصاصی وردپرس استفاده کنم؟

برای هزینه کردن در هر کاری شما باید دلیل قانع کننده ای داشته باشید، استفاده از وبسایت های عمومی و طراحی های معمولی یک گزینه بسیار مناسب برای کسب و کارهایی است که در فکر گسترش خود نیستند، یا تصور می کنند حضور بیشتر در فضای مجازی منفعتی برای آنان نخواهد داشت.
اما :

اگر شما به فکر داشتن سایتی هستید که بتوانید به راحتی کسب و کار خود را گسترش دهید

اگر به دنبال برند سازی در کسب و کار خود هستید یا می خواهید برند خود را در فضای مجازی نیز شخصیت بدهید

اگر به دنبال سایتی با طراحی گرافیکی منحصر به فرد می گردید

اگر به دنبال طراحی کاملا شخصی و خاص خود می گردید

اگر به دنبال داشتن وبسایتی با کلیه استاندارد های سئو، سرعت و کدنویسی هستید

اگر برای شما مهم است که سایتتان از امنیت بالایی برخوردار باشد

قطعا پیشنهاد ما طراحی اختصاصی وردپرس برای شماست، استفاده از قالب های استاندارد وردپرس به همراه شخصی سازی آنها در همه زمینه ها متناسب با سلیقه ی شما، برند و کسب و کارتان با نهایت دقت توسط تیم جتی وب انجام می پذیرد.

طراحی پوسته وردپرس به صورت اختصاصی چه مزایایی برای شما خواهد داشت؟

طراحی اختصاصی وردپرس مزایایی بسیار دارد که در این صفحه نمی توان تمام آنها را برای شما باز کرد و در حوصله ی این مقاله نیز نیست.
اما به صورت خلاصه برای شما عنوان می کنیم که با طراحی اختصاصی وردپرس توسط تیم جتی وب شما به چه سایتی دست پیدا می کنید و مزایای شما نسبت به یک طراحی عمومی وردپرسی و استفاده از قالب های اماده وردپرس بدون تغییرات بنیادین چه خواهد بود:

 • طراحی رابط کاربری زیبا و کاربر پسند بهمراه دسترسی آسان
 • رعایت اصول تجربه کاربری در طراحی رابط کاربری سایت
 • کدنویسی استاندارد و بهینه  برای تغییرات بصری گسترده در قالب ها بدون نیاز
  به افزونه
 • بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت و صفحات
 • بهینه سازی سرعت بارگذاری پوسته وردپرس برای موبایل به همراه واکنشگرا بودن تمام صفحات سایت
 • استفاده از توابع بروز وردپرس در کدنویسی قالب
 • رعایت اصول امنیتی در کدنویسی قالب وردپرس
 • طراحی صفحات مخصوص مانند تماس با ما، درباره ما و فرم های شخصی سازی شده
 • کمترین وابستگی قالب وردپرس به افزونه ها
 • پشتیبانی 3 ماهه به همراه آموزش ویدیویی کار با پیشخوان وردپرس به صورت اختصاصی
 • امکان ایجاد فروشگاه آنلاین کاملا حرفه ای با استانداردهای روز دنیا

آیا قیمت طراحی اختصاصی برای هر وبسایتی یکسان است؟

مسلما خیر، به صورت کلی طراحی اختصاصی وردپرس که توسط تیم جتی وب انجام می پذیرد طراحی گرافیکی و امکاناتی خاص را برای شما فراهم خواهد کرد، اما بنا به امکاناتی که به صورت اضافی برای وبسایت خود نیاز داشته باشید ممکن است هزینه شما متغیر باشد.
مواردی که در بالا ذکر شد به صورت کلی برای تمامی وبسایت های طراحی اختصاصی توسط تیم ما انجام می پذیرد، حال شما اگر بخواهید امکاناتی خاص تر داشته باشید هزینه بیشتری را نیز طلب می کند مواردی مانند:

زمینه کاری وبسایت شما( املاک، فروشگاهی، طلا فروشی، پزشکی و…)

امکانات خاص مورد نظر شما (مانند ماشین حساب یا…)

داشتن فرم های خاص برای استعلام، نظر سنجی یا…

چند زبانه بودن سایت

مدت زمان بیشتر پشتیبانی

ایجاد اسلایدر های حرفه ای تر با امکانات بیشتر و…

موارد بسیار زیاد دیگری نیز می تواند در قیمت طراحی اختصاصی وردپرس سایت شما تاثیر گذار باشد و در نهایت هزینه طراحی برای وبسایت های اختصاصی کاملا توافقی است.

طراحی اختصاصی ورد پرس هزینه بیشتری دارد علت آن چیست؟

مسلما داشتن هر محصول  تک ، اختصاصی و شخصی سازی شده برای خریدار هزینه بیشتری نسبت به یک محصول عمومی خواهد داشت، اما غیر از این مسئله طراحی اختصاصی وردپرس استفاده از تخصص بیشتر در طراحی سایت و همچنین کد نویسی های مختلف در وبسایت برای بهینه تر کردن طراحی آن است.
زمانی که شما یک طراحی اختصاصی سفارش می دهید همه چیز طبق سلیقه شما جلو خواهد رفت، هر امکاناتی که مد نظرتان باشد بروی وبسایت قابل فعال شدن است و در مقایسه با یک طراحی معمولی هزینه زیادی ندارد زیرا امکانات آن شاید 10 برابر یک طراحی معمولی باشد.

طراحی اختصاصی وردپرس جتی وب چه مزایایی برای من دارد؟

طراحی اختصاصی وردپرس تیم جتی وب، برای شما تجربه ای ماندگار را به جای خواهد گذاشت:

طراحی اختصاصی وردپرس در کمترین زمان ممکن

بهترین قیمت طراحی اختصاصی سایت متناسب با امکانات

طراحی متناسب برای سئو

طراحی سایتی با سرعت بالا و بهینه جهت موتور های جستجو

تیم جوان اما با تجربه در زمینه کسب و کار آنلاین  و طراحی وبسایت

طراحی اولیه سایت متناسب با سلیقه شما و امکان ایجاد تغییرات تا رسیدن به طرح مد نظر

طراحی وبسایت شما متناسب با رنگ سازمانی، لگو و برند شما

ایده پردازی برای گسترش کسب و کار شما در فضای اینترنت

مشاوره تخصصی برای ایجاد وبسایت  و کسب و کار آنلاین به صورت رایگان

پشتیبانی حرفه ای برای وبسایت شما

اگر برند هستید به شما کمک می کنیم تا بیشتر شناخته شوید، اگر کسب و کارتان تازه کار است به شما کمک می کنیم تبدیل به برندی معتبر شوید.
ما با تعهدی بی چون و چرا در کنارتان خواهیم بود.

مراحل طراحی اختصاصی وردپرس در جتی وب چیست؟

ما در ابتدا با شما مشاوره ای تخصصی انجام می دهیم و درخواست های شما را برای یک وبسایت حرفه ای جویا می شویم، بعد از این مرحله ما از شما میخواهیم طرح مورد نظر خود را روی کاغذ به ما ارائه دهید اگر طرحی مد نظرتان نیست اصلا نگران نباشید، زیرا در مرحله بعدی ما برای شما طرحی اولیه را ارائه می دهیم.
در این طرح اولیه، طرح مد نظر شما به صورت کامل طراحی شده یا اگر طرحی نداشته باشید متخصصین ما برای شما بهترین طرح را ارائه خواهند داد، حالا زمان آن رسیده طرح را خوب ببینید و نظر نهایی خود را در ارتباط با آن ارائه دهید.
هر تغییری مد نظرتان است انجام می شود، خوب وبسایت شما حاضر است حالا وبسایت را به راحتی در دسترس هر فردی خواهد بود و کسب و کار شما اینترنتی حاضر است تا با سرعت موشک به درآمدی بی نظیر برسد.

می خواهم در مورد طراحی اختصاصی وردپرس بیشتر بدانم…

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای وبسایت است، از وردپرس در سایت هایی نظیر مرسدس بنز استفاده شده و بسیاری از وبسایت های کاملا حرفه ای و شناخته شده در سطح دنیا نیز از وردپرس برای طراحی سایتشان استفاده کرده اند.
وردپرس سیستمی کاملا پویا و قابل توسعه دارد، هر امکاناتی که در ذهن شما برای وبسایتتان مد نظر است با وردپرس به راحتی در دسترستان خواهد بود.
وردپرس فضای بسیار آسان و راحتی برای کاربران خود فراهم می کند، لذا جتی وب نه تنها برای خود بلکه برای هر فردی که نیاز به وبسایتی جهت فروشگاه، معرفی یا کارهای خاص دارد سیستم وردپرس را معرفی و توصیه می کند.
سایت جتی وب نیز با وردپرس طراحی شده است.

طراحی اختصاصی وردپرس چگونه تفاوتی ایجاد می کند؟

قالب هایی به صورت عمومی و رایگان در فضای اینترنت موجود است، اگر قصد دارید وبسایتی سطحی داشته باشید می توانید از این قالب های استفاده کنید.
تیم جتی وب به هیچ عنوان از قالب های رایگان جهت طراحی وبسایت های خود استفاده نمی کند، ما حتی برای پلن های بسیار ارزان قیمتمان از قالب رایگان استفاده نمی کنیم.
اما همان قالب های غیر رایگان به دلیل داشتن طرفدار زیاد در بین طراحان در سایت های زیادی استفاده شده اند،  طراحی اختصاصی وردپرس یعنی سایت شما هیچ وقت شبیه سایت دیگری نیست.

پس چرا از قالب استفاده می کنید؟ چرا خودتان قالب را طراحی نمی کنید؟

در واقع تغییرات انجام شده توسط تیم جتی وب همان طراحی دوباره قالب است، اما ما اعتقاد داریم قالب های مشهور با استاندارد بسیار بالا مزیت های بیشماری دارند که بهتر است از پایه اولیه آنها جهت طراحی وبسایت استفاده کنیم.

آیا نمونه کارهای طراحی اختصاصی شما در دسترس است؟

بله، ما در صفحه اول سایت نیز چند نمونه از آنها را برای شما قرار دادیم، اما اینجا نیز برای شما 3 وبسایتی که طراحی اختصاصی جتی وب را دارا هستند را قرار می دهیم، هر 3 سایت مد نظر توسط تیم جتی وب طراحی و شخصی سازی شده اند و در حال فعالیت اند.
سئو سایت شکارروند توسط تیم جتی وب در حال انجام است، این وبسایت یک وبسایت حرفه ای در زمینه آموزش بازار های مالی است.

حرف آخر

پیشنهاد ما برای شما طراحی اختصاصی وردپرس است، زیرا به کسب و کارتان اهمیت می دهیم، زیرا دوست داریم کسب و کارهای ایرانی هر روز بیشتر از روز قبل بتوانند با استفاده از تکنولوژی خود را توسعه دهند، زیرا برای شما بهترین ها را می خواهیم، زیرا می دانیم شما لایق بهترین ها هستید، اما نمی گوییم در طراحی های خاص سایت های وردپرسی بهترینم ولی بی شک جز بهترین ها هستیم.
با ما بیشتر دیده شوید، بیشتر شناخته شوید و کسب و کارتان را به راحتی اداره کنید.

فرم ثبت سفارش طراحی اختصاصی وردپرس

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد