طراحی سایت به انگلیسی

طراحی سایت به انگلیسی

طراحی سایت به انگلیسی، به همراه پنل کاملا فارسی وردپرس جهت مدیریت

طراحی سایت به انگلیسی برای شرکت ها، ارگان ها یا هر فردی که قصد دارند فرای مرزهای ایران نیز به فعالیت حرفه ای خود و توسعه کسب و کار اینترنتی به صورت بین المللی ادامه دهد یک نیاز مبرم و حیاتی است.
اگر شما قصد دارید فارق از  بازار ایران در بازار های بین المللی حضور داشته باشید وفروش محصول، خدمات یا هر فعالیت برون مرزی از طریق فضای مجازی انجام دهید توصیه ما به شما، داشتن یک وب سایت انگلیسی به همراه یک سایت فارسی است، وب سایتی دو زبانه یا چند زبانه که می تواند راه شما را به بازارهای بین المللی بگشاید.

وب سایت دو زبانه یا چند زبانه

یک وب سایت با طراحی خاص  خود می تواند در دو یا چند زبان مختلف ترجمه شده و در موتور های جستجو و فضای اینترنت در دسترس باشد.
ما به شما این نوید را می دهیم که به سرعت هر چه تمام تر وب سایت انگلیسی زبان را برای شما طراحی و آماده سازی میکنیم، ما می توانیم یک وب سایت با دو زبان یا چند زبان طراحی کنیم یا وب سایت فارسی شما را عیننا به صورت انگلیسی طراحی و آماده کنیم و در اختیار شما در کمترین زمان قرار دهیم.

بدست آوردن مشتریان بین المللی

اگر می خواهید مشتریانی بین المللی داشته باشید، یک ضرورت برای کسب و کار شما داشتن وب سایت انگلیسی است.
داشتن وب سایت انگلیسی می تواند برای شما مرحله ابتدایی آشنایی مشتریانی باشد که در خارج از کشور به دنبال خدمات یا محصولات مشابه شما می گردند، از آنجایی که محصولات و خدمات در ایران در مقایسه با خارج از کشور قیمت مناسب تری را دارا است لذا با طراحی وب سایت انگلیسی به راحتی می توانید در بازار های بین المللی رقابت کنید و با بدست آوردن بازار در خارج از کشور کسب و کار خود را گسترش دهید و درآمد دلاری کسب کنید.

طراحی وب سایت به انگلیسی برای چه کسانی بسیار پر اهمیت است؟

طراحی سایت انگلیسی برای هر فرد، شرکت یا سازمانی که بنا بر فعالیت خارجی دارد واجب و حیاتی است اما برای شما واضح می گوییم که آیا نیاز به وب سایت به زبان انگلیسی دارید یا خیر:

 1. اگر محصولی صادراتی دارید و می خواهید در موتور های جستجو شرکت و افراد خارجی به شما متصل شوند
 2. اگر می خواهید با معرفی محصول خود توان صادراتی خود را تقویت کنید و به بازار پر سود صادرات وارد شوید
 3. اگر خدماتی دارید که با قیمت رقابتی با رقبای خارجی در بازار بین المللی قابل ارائه است
 4. اگر به عنوان یک فری لنسر در زمینه های مختلف در حال فعالیت هستید و به فکر داشتن درآمد دلاری افتاده اید
 5. اگر کسب و کار سنتی شما مشتریان خارجی دارد و نیاز به معرفی بیشتر دارید

قطعا به شما توصیه می کنیم با دو زبانه کردن وب سایت فارسی خود شروع عصر جدیدی در کسب و کار خود را رقم بزنید.

نقش وب سایت انگلیسی در ایجاد اعتماد

داشتن یک وب سایت انگلیسی به شما این امکان را می دهد که مشتریان خود در داخل و خارج  از کشور تحت تاثیر قرار دهید، کاری کنید که آنها خیلی سریع تر از حالت کسب و کار سنتی به شما و کسب و کارتان اعتماد کنند.
این مهم به خصوص زمانی بیشتر نمود پیدا خواهد کرد که شما وب سایت انگلیسی خاص طراحی کرده باشید، یعنی وب سایتی با طراحی اختصاصی خود داشته باشید که به زبان انگلیسی در دسترس باشد در این حالت شما به راحتی اعتماد افراد و شرکت ها بدست بیاورید، هر چند که تجارت و اعتماد در تجارت امری است که به مرور زمان بدست می آید اما اولین گامی که در این راه باید برداشته شود طراحی وب سایت انگلیسی است که ماهیت بین المللی کسب و کار شما را به وضوح نشان خواهد داد.

هزینه منصفانه و مقرون به صرفه وب سایت انگلیسی در مقایسه با دیگر روش ها

یک لحظه تصور کنید شما می خواهید در بازار بین المللی کار خود را شروع کنید، اگر محصولی دارید باید برای معرفی آن به خارج از کشور سفر کنید  در آنجا به دنبال تجاری بگردید که توانایی خرید محصول شما و توزیع آن را دارند، یا باید ئر نمایشگاه های خارجی شرکت کنید، تعدادی پرسنل استخدام کنید که بتوانند به زبان آن کشور یا به زبان انگلیسی به خوبی صحبت کنند و در کنار آن بتوانند محصول شما را نیز به خوبی ارائه دهند.
خوب تا اینجای کار هزینه های گزاف سفر و استخدام بر دوش شما قرار گرفته است، حال نیاز به تبلیغات نیز دارید که با توجه به نرخ فعلی دلار برای یک کسب و کار ایرانی بسیار سنگین خواهد بود.
حالا یک وب سایت به زبان انگلیسی را تصور کنید، جدا از اینکه نیازی به سفر خارجی در ابتدای امر ندارید می توانید با کارمندان بسیار کمتر و هزینه بسیار به  صرفه تر به امر دیجیتال مارکتینگ بین المللی بپردازید و با سرمایه گذاری بر روی وب سایت انگلیسی خود و بهینه کردن وب سایت جهت موتورهای جستجو (سئو به زبان انگلیسی) با هزینه ای بسیار کمتر خود را به بازارهای بین المللی معرفی کنید.

تجارت بین المللی و دسترسی به بازار جهانی با وب سایت انگلیسی زبان

همه روزه تجارت آنلاین در حال افزایش و گسترش است، به خصوص بعد از بیماری پاندمی کرونا کسب و کار های سنتی به شکلی عجیب مورد تهدید قرار گرفتند پس هر چه زودتر باید به فکر راه چاره ای سریع در جهت گسترش کسب و کار خود در فضای مجازی و اینترنت باشید.
امروز در همه جای دنیا با داشتن یک وب سایت می توان به کسب و کار آنلاین مشغول شد و کسب درآمد کرد، داشتن یک وب سایت دو زبانه یا چند زبانه به شما کمک می کند در هر شرایطی بتوانید تجارت خود را سر پا و محکم نگه دارید در کنار اینکه، بازار های جدید و نوین نیز با وب سایت انگلیسی زبان در دسترس شما خواهند بود.

طراحی سایت به زبان انگلیسی توسط جتی وب

طراحی سایت انگلیسی توسط تیم مجرب جتی وب مانند دیگر طراحی های این تیم توسط وردپرس انجام می شود، تیم طراحی جتی وب برای طراحی وب سایت انگلیسی مانند سایت های فارسی به همان ظرافت و دقت فعالیت می کنند و در کنار آن ویژگی های اختصاصی وب سایت های طراحی زبان انگلیسی را نیز حفظ می کنند:

 • کلیه سایت های طراحی شده به زبان انگلیسی توسط تیم جتی وب واکنش گرا یا ریسپانیو هستند
 • کلیه وب سایت های انگلیسی و دو زبانه طراحی شده توسط تیم جتی وب با وردپرس و طراحی خاص تهیه می شوند
 • امکاناتی که یک وب سایت فارسی طراحی شده توسط تیم جتی وب داراست برای وب سایت انگلیسی نیز در دسترس است
 • کلیه وب سایت های انگلیسی تیم جتی وب دارای فضای گرافیکی مناسب هستند

طراحی وب سایت دو زبانه یا چند زبانه

تیم جتی وب می تواند یک وب سایت را صرفا به زبان انگلیسی یا فارسی یا هر زبانی که مد نظر مشتریان گرامی باشد طراحی کند، اما اگر شما به بازار داخل و خارج از کشور با هم نیاز دارید ما به شما این نوید را می دهیم که می توانیم یک وب سایت را به دو زبان مختلف یا چند زبان رسمی طراحی و تهیه کنیم.

برخی سوالاتی که ممکن است برای شما مطرح شده باشد در ذیل این نوشته قرار گرفته، در صورتی که سوالاتی دارید که در پایین متن پاسخ ان را پیدا نکرده اید با ما تماس بگیرید.

 • وب سایت به زبان انگلیسی هزینه نگهداری متفاوتی با وب سایت فارسی زبان دارد؟

خیر، از نظر نگهداری صرفا هزینه هاست و ادمین سایت به صورت ماهانه محاسبه می گردد که با وب سایت فارسی تفاوتی ندارد.

 • آیا سئوی وب سایت به زبان انگلیسی با سئو وبسایت فارسی متفاوت است؟ اگر بله در چه مواردی تفاوت دارد؟

بله، سئو به زبان انگلیسی به صورت کامل با سئو به زبان فارسی متفاوت است، زیرا کلمات و نحوه جستجوی کلمات انگلیسی بسیار متفاوت است سئو سایت انگلیسی سخت تر از سئو به زبان فارسی زیرا رقبای خارجی زبان فعالیت های وسیع و گسترده تری دارند.
البته اگر محصول شما خاص و با قیمت رقابتی باشد به راحتی می توانید در مدتی معقول سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانید.

 • آیا حتما باید یک سایت دو زبانه داشته باشم؟

خیر اگر نیازی به سایت فارسی ندارید می توانید فقط وب سایت خود را به زبان انگلیسی طراحی کنید.

 • آیا هزینه طراحی وب سایت انگلیسی با فارسی متفاوت است؟

این موضوع بستگی به سایت شما دارد، در زمینه طراحی تفاوتی ایجاد نمی شود اما هر وب سایت بنا بر امکاناتی که دارا می باشد قیمت متفاوتی برای طراحی خواهد داشت.

 • آیا باید محتوای سایت را ترجمه شده به جتی وب تحویل دهیم؟

  این موضوع به خود شما بستگی دارد، ترجمه مطالب به انگلیسی هزینه ای جداگانه برای شما خواهد داشت.

 • آیا هاست (میزبانی وب سایت) از ایران انجام می پذیرد؟

  سایت جتی وب با توجه به پکیج طراحی شما می تواند با هزینه های متفاوت میزبانی شما را از داخل یا خارج کشور تامین کند، البته پیشنهاد ما هاستینگ خارج از کشور است.

کسب و کار هایی که به آنها پیشنهاد داشتن وب سایت انگلیسی زبان را داریم:

 • وب سایت محصولات صادراتی
 • وب سایت برای محصولات آموزشی در سطح بین المللی
 • وب سایت های فروشگاهی با محصولات قابل صادرات
 • فریلنسرها و افراد مستقل مانند طراحان گرافیکی، طراحان ساختمانی، برنامه نویسان، عکاسان و…
 • وب سایت معرفی شرکت، کالا یا خدمات به بازار جهانی
 • هر نوع کسب و کاری که نیاز به حضور در عرصه بین المللی دارد

هزینه طراحی وب سایت انگلیسی

هزینه طراحی وب سایت به هر زبانی بستگی به کارایی و امکانات وب سایت دارد، هزینه های پایه و خدمات اولیه طراحی برای همه سایت ها یکسان است.
امکانات سایت باعث تفاوت قیمت در طراحی انها می شود، لذا برای استعلام قیمت دقیق به شما پیشنهاد می دهیم از طریق فرم زیر مشاوره رایگانی جهت طراحی وب سایت انگلیسی یا دو زبانه را دریافت نمایید تا بتوانید با آسودگی خاطر بیشتر وب سایت انگلیسی خود را تهیه کنید.